هَشت حَرفی

روز نهایی تصمیم اصلاح‌طلبانه

سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ، ۰۹:۳۰ ق.ظ

پناهیان: توهم دارند که تهران یکپارچه با روحانی ست / توهم سالن دوازده هزار نفری حامیان روحانی در آزادی را امروز میشکنیم / امروز حکم نه دی قبل از فتنه را دارد

- به راستی باید چه کرد با این جماعت افسار گسیخته ی فاشیست تمامیت خواه؟ مدعیان دروغین انقلاب و ارزش های انقلابی، همانند ماجراهای دهشتناک سال هشتاد و هشت باز قصد دارند نبرد را بین حق و باطل نشان دهند و فوندانسیون درگیری ها در سال نود و شش باشند و با این بازی کثیف عده ای دیگر از اصلاح طلبان را قلع و قمع و حاشیه نشین کنند. به هرچیز چنگ میزنند تا قدرت را به دست گیرند.

قبلا هم گفتم تفکر کاندیدای هردو جریان را یکی میدانم؛ اما، جریان محافظه کار ناجوانمردانه ، با سیاست های اموی میتازد. با آنکه دوست ندارم و با آنکه به صلاح اصلاح طلبان نمیدانمش ، با شرط اینکه چک سفید امضا به روحانی ندهیم تا اعتبارمان را زیر سوال ببرد، با کوتاه آمدن از مواضعم و بسنده کردن به امید دوباره برای تحقق خواسته های اصلاح طلبانه در سیاست داخلی، بعد از تماس های متعدد با بزرگانی که در اصلاح طلبی پیشرو هستند، دعوت سیدمحمد خاتمی را لبیک خواهم گفت و نخواهم گذاشت جریانی بر کشور حکومت کنند که پرچم دار بزرگشان علم الهدی است. 

آقای پناهیان ما اینجا هستیم تا توهم قدرت شما را چنان بشکنیم که هیچگاه شأن امام معصوم بزرگ شیعیان، علی (علیه السلام) را با مقایسه های بیجایتان پایین نیاورید. ما اینجا هستیم تا توهم انقلابی گری و ارزشی بودنتان را چنان بشکنیم که هیچگاه شمشیر آهیخته تان را در مقابل ملت شیعه به دست نگیرید. ما اینجاییم تا نگذاریم دینمان را به بازی بگیرید. ما فرزندان انقلابیون دیروز و امروز مقابلتان خواهیم استاد تا انقلاب به حق پدرانمان را به سخره نگیرید. ما نمیگذاریم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را مصادره کنید.  ما خواهیم آمد و به آنکه سید محمد خاتمی خواست رای میدهیم هرچند موافقش نباشیم، تا پناهیان ها جرات توهین به مردم شیعه خوانه ی صاحب الامر، امام دوازدهم شیعیان حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، را نکنند. ما خواهیم آمد تا به شما ثابت کنیم دین را به بازی گرفتن چه طعمی دارد و نهایتش چیست.

ما به حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رای خواهیم داد. 

  • ۹۶/۰۲/۲۶
  • #هَشْتْ_حَرفى